• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

5 grudnia 2018 r. odbyło się podsumowanie szkolnego Konkursu Pięknego Czytania uczniów klas I-V „Biłgoraju pajdo kraju…”. Zadaniem uczestników było piękne zaprezentowanie dowolnej biłgorajskiej legendy oraz utworu poetyckiego dotyczącego naszego regionu. Komisja w składzie: p. Barbara Woźny, p. Anna Bielak oraz p. Piotr Kiełbasa miała trudne zadanie, aby spośród 24 uczestników wyłonić tych najlepiej, najpiękniej czytających. I tak, decyzją komisji tytuł Mistrz Pięknego Czytania przypadł Adamowi Mełgesowi z kl. III a,  Lenie Rajter z kl. II f oraz Mateuszowi Datkiewiczowi z kl. I c. Wicemistrzami zostali: Paulina Trybalska z kl. IV f, Julia Balicka z kl II d, Bukarewicz Aleksandra z kl. II a, Mazurek Maja z kl. II d. Wyróżnienia otrzymali: Maja Mazurek, Hanna Wujec, Oskar Wasilewski, Michał Sudoł.

Gratulujemy nagrodzonym, ale także wszystkim uczestnikom, ponieważ zaprezentowali się wspaniale.