Chcesz urozmaicić swoją codzienność w szkole?

Nie lubisz uczyć się na pamięć, ale wierzysz w swoje talenty oratorskie?

Chciałbyś sprawdzić swoje możliwości i zaprezentować je innym?

Zgłoś się do BIBLIOTEKI SZKOLNEJ NA CASTING

W dniach 21.09.2020- 25.09.2020r. w bibliotece szkolnej przy ul Kościuszki (II piętro) będą odbywały się przesłuchania (uczniów klas VI-VIII) które wyłonią SZKOLNEGO MISTRZA i wicemistrza GŁOŚNEGO CZYTANIA, dla których w dniu 29.09.2020r. zostanie zorganizowane tournee.

Zwycięzcy zdobywają tytuł na cały rok szkolny, podczas którego będą mieli wiele okazji do prezentowania swoich umiejętności;-)

Informacje organizacyjne:
- chętni zgłaszają chęć udziału w bibliotece szkolnej i umawiają się na indywidualny termin przesłuchania

- każdy wybiera sobie dowolny tekst (fragment książki, bajki, wiersz itp…) i przygotowuje się w domu
- można „iść na żywioł” i skorzystać z tekstu zaproponowanego przez bibliotekarza (czytać bez wcześniejszego  przygotowania)
- czas na prezentację ok. 5 min. dla każdego uczestnika