W jednodniowym opóźnieniem, ale i do naszej biblioteki szkolnej zawitał Mikołaj ;-) W tym roku przyniósł upominki  dla szczęśliwców z naszej szkoły, wylosowanych wśród uczestników, którzy wzięli udział w corocznym plebiscycie organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Aleksandrowie.

W tym roku pytano o Najbardziej znane zwierzę pod ochroną występujące

na terenie powiatu biłgorajskiego. Najwięcej głosów zdobył wilk (242), na drugim miejscu znalazł się bocian czarny (120), na trzecim głuszec (81), a na czwartym z niewielką różnicą, żuraw (76).

A uczestnikami, którzy mieli w tym roku szczęście w losowaniu są: Olaf Kmieć, Marta Cybulska, Greta Zań, Błażej Zygmunt, Natalia Rojek.

Zwycięzców zapraszam do biblioteki szkolnej po odbiór dyplomów i upominków. Pozostałych uczestników, ale także tych, którzy jeszcze nie brali nigdy udziału w tej zabawie zapraszam do udziału w przyszłym roku. Kupony będą już od października dostępne w bibliotece. A jakie będzie pytanie – dowiemy się za rok.