Celem konkursu było pogłębienie wiedzy dzieci na temat symboliki i znaczenia pisanki w obrzędowości ludowej, prezentacja polskich tradycji w małej formie plastycznej oraz rozbudzanie zainteresowań pięknym zwyczajem wykonywania pisanek.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wykonanie pięknych pisanek. Dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy pomóc w zbiórce pieniędzy dla malutkiego Kubusia Pawęzki, ponieważ całą kwotę zebraną ze sprzedaży ozdób wielkanocnych wpłaciliśmy na konto Kubusia na portalu www.siepomaga.pl. Dochód ze sprzedaży dekoracji wielkanocnych wyniósł 1130 zł.

Wszystkim, którzy włączyli się w akcję z całego serca dziękujemy!

Laureaci konkursu:

Nagrodzeni zostali:

1. Karol Kołdyj „Jagódki”

2. Gabriela Gzik, kl. 1a

3. Anna Pecka, kl. 1a

4. Artur Bzdyra, kl.2a

5. Jakub Marzec, kl. 2a

6. Dominik Palka, kl. 2b

7. Alisha Sharma, kl. 2b

8. Mikołaj Bergin , kl.2c

9. Lidia Kobel, kl. 2c

10. Alicja Kaczor, kl.2d

Wyróżnienie otrzymali:

1. Franciszek Hyz „Jagódki”

2. Jakub Małek 4-latki

3. Marcelina Bulicz, kl. 1b

4. Izabela Dyjach, kl. 1b

5. Hanna Stępniowska, kl. 1b

6. Wiktor Kukiełka, kl. 2b

7. Nikola Siciarz, kl. 2b

8. Gabriela Bednarz, kl. 2c

9. Lena Kapka, kl.2c

10. Szymon Sprężyna, kl. 2c

11. Joanna Kozdra, kl. 2d

12. Ewa Mazurek, kl. 4d

13. Justyna Bergin, kl. 4d

14. Marta Cybulska, kl. 4d

15. Liliana Staroń, kl. 4e