• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Żmudne ćwiczenia gramatyczne, wielokrotne powtarzanie słówek czy ćwiczenia sprawdzające rozumienie tekstu czytanego stały się dla uczniów mało atrakcyjne. Toteż idąc z duchem czasu w szkole testujemy nowe aplikacje, które umożliwiają naukę języków obcych. Co raz częściej uczniowie mają możliwość korzystania z aplikacji quizizz.com podczas lekcji języka angielskiego, nie tylko na swoich smartfonach lecz również na zajęciach w pracowni komputerowej.

Grywalizacja tak wciągnęła uczniów klas 5 f, 6 a i 7 a, że nawet pracę domową wykonują z użyciem aplikacji quizizz.com – koniec z pisaniem zadań i kartami pracy. Quizizz.com to aplikacja, która umożliwia naukę słownictwa, gramatyki czy funkcji językowych. Nauczyciel może korzystać z tysięcy gotowych testów lub samodzielnie przygotować zestaw zadań dla swoich uczniów, później wystarczy tylko wybrać rodzaj gry i wygenerować kod dostępu dla uczniów. Quzizz.com świetnie się sprawdza podczas zajęć w pracowni komputerowej, gdzie każdy uczeń ma możliwość rywalizacji w czasie rzeczywistym ze swoimi rówieśnikami. Lekcje już nie są nudne, a dzwonek na przerwę stanowi smutny koniec wyśmienitej zabawy.