• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Choć wakacje coraz bliżej, uczniowie naszej szkoły nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne sukcesy w konkursach. Miło nam poinformować, że Milena Ćwiek z kl. 5 c w kategorii: klasa V oraz  Kacper Droździel z kl. 6 f w kategorii: klasa VI zostali laureatami 1. miejsca w Ogólnopolskim konkursie przedmiotowym z języka polskiego „Panda”. Uczniowie rozwiązali swoje testy bezbłędnie, zdobywając maksymalną liczbę punktów, co nie było łatwe, ponieważ pytania były z różnych dziedzin. Sprawdzały umiejętność czytania ze zrozumieniem, znajomość  lektur, wiedzą gramatyczną, ortografię i frazeologię.

Nasi uczniowie uczestniczyli również w konkursach przedmiotowych z biologii oraz chemii. Najlepiej z zadaniami poradzili sobie Wojciech Papierz  z kl. V d w konkursie biologicznym oraz Olga Kurys z kl. VII d w konkursie chemicznym, którzy wywalczyli  wyróżnienie.

Gratulujemy  laureatom i wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.