• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Uczennica klasy 6a Katarzyna Sudoł dostała się do półfinału 20 edycji ogólnopolskiego konkursu geologiczno-środowiskowego Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro organizowany przez Państwowy Instytut Geologiczny. W tym roku  uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych zachęcani byli do bacznej obserwacji świata, a w szczególności żywiołów rządzących naszą planetą i ich wpływu na nasze życie!

Uczestnicy konkursu pod hasłem "Potęga żywiołów Ziemi" puszczali wodze swojej wyobraźni, fantazji i udali się w podróż, której celem było spotkanie z najpotężniejszym ich zdaniem z żywiołów, który najmocniej odcisnął swoje piętno w wyglądzie naszej planety lub spowodował największe jej spustoszenie. Prace plastyczne spływały z całej Polski,konkurencja była naprawdę duża. Tym bardziej awans do półfinału to duży sukces Kasi, utalentowanej plastyczki. Zachęcona przez nauczycielkę przyrody p. Alicję Chudy, Kasia wykonała piękna pracę, która ujęła serca komisji konkursowej. 21 maja wraz z rodzicami uczestniczyła w uroczystej gali laureatów w Warszawie. Gratulujemy!!!