• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

28 maja 2019 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju odbył się finał XIX edycji Powiatowego Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”. Drużyna w składzie: Agata Karolczak  z klasy 4b, Natalia Rębacz z klasy 5c oraz Katarzyna Wojewoda z klasy 6c reprezentująca naszą szkołą zajęła II miejsce. Ideą tego konkursu jest upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się w codziennym życiu, rozwijanie postaw umożliwiających unikanie, zapobieganie i pokonywanie niebezpieczeństw oraz zapoznanie dzieci i młodzieży z systemem działania służb i instytucji niosących pomoc w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

W rywalizacji o tytuł najlepszej w Powiecie Biłgorajskim udział wzięło 8 szkół. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną, zaprojektować koszulkę, przedstawić scenkę promującą bezpieczeństwo w swoim środowisku oraz swoją szkołę. Suma punktacji z wszystkich konkurencji dawała wynik końcowy. Serdecznie gratulujemy!