• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

30 maja 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju była organizatorem 17. edycji Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej „Das Festival of the Songs”. Uczestniczyli w nim uczniowie z ponad 40 szkół, a wśród także i uczniowie z naszej szkoły, którzy zaprezentowali się doskonale, zajmując czołowe miejsca w części niemieckiej, francuskiej i hiszpańskiej.

Daria Podpora z klasy VIII e zajęła 1. miejsce w kategorii język niemiecki. Michał Kołodziej z klasy V g zajął 1. miejsce, a Jakub Trybalski z klasy VI d zajął 2. miejsce w kategorii w język francuski i hiszpański.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom ich muzycznych sukcesów i czekamy na kolejne dobre wieści będące efektem ich udziału w innych konkursach.