• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Miło nam poinformować, że Zofia Sidor – uczennica kl. VI d została laureatką 3. miejsca w kategorii kl. IV-VI w Ogólnopolskim konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbyło się w piątek 31 maja 2019 r w Warszawie w siedzibie Polskiej Akademii Nauk przy Krakowskim Przedmieściu 72.

Finałowy etap konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień” jest bardzo wymagający. Polega na napisaniu opowiadania inspirowanego kilkoma rysunkami. Kiedy się na nie patrzy, odnosi się wrażenie, że zupełnie do siebie nie pasują. Aby zostać laureatem trzeba się wykazać pomysłowością, kreatywnością i sprawnością językową. Cieszymy się, że uczennica naszej szkoły znalazła się w wąskim gronie laureatów konkursu. Jest to wielki sukces Zosi oraz szkoły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.