• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Jest nam bardzo miło poinformować, że akcja „Zbiórka zabawek dla Oddziału Hematologii Onkologii i Transplantologii Dziecięcej w Lublinie”,  do której włączyliśmy się jako szkoła, zakończyła się ogromnym sukcesem! Zostaliśmy o tym poinformowani przez organizatorkę akcji p. Elżbietę Łukasik  na stronie akcji: „Zebraliśmy 1843 zabawki o przybliżonej wartości 33 000 - 37 000 zł.”

Akcja miała na celu zbieranie materiałów szkolnych, zabawek, gier, klocków, pluszaków, książek, kocyków, poduszek, piżamek, pampersów na prezenty mikołajkowe dla małych bohaterów z oddziału hematologii i onkologii szpitala w Lublinie.  Cieszymy się, że mogliśmy podarować dzieciom radość. A radość dzieci, które toczą prawdziwą batalię o życie z okrutnym i nierównym przeciwnikiem, jakim jest nowotwór, jest bezcenna. Te dzieci mimo choroby, mimo ciężkiego leczenia, mimo iż bardzo boli, że ich domem stał się szpital, potrafią cieszyć się, śmiać, czerpać radość z każdej chwili, z każdego drobiazgu.

Jest to dla nas ogromna radość, że mogliśmy się przyczynić do tego sukcesu. Upominki mikołajowe co prawda dzieciom zdrowia nie wrócą, ale pomogą zapomnieć choć na chwilę, o tym dlaczego tam są, o tych wszystkich zabiegach, lekach i badaniach... Pomogą umilić czas spędzony na oddziale i odciągnąć uwagę od tego co przynosi ból i cierpienie...

Razem możemy więcej! Oby więcej tak udanych akcji!