• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

No i mamy debiut naszych małych Ognistych Rekinów z klasy 1 b o profilu pływanie. Sobota, 15 lutego 2020 r., runda pierwsza cyklicznych zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka, to pływackie zmagania, które na zawsze zostaną w pamięci szóstki uczniów z naszej szkoły. Lena Banach, Karolina Robak, Alisha Sharma, Karol Jagucak, Miłosz Krasny, Dominik Palka to super odważni adepci trudnego sportu pływackiego, którzy pierwszy raz wzięli udział w zawodach i wystartowali na dystansie 25m stylem grzbietowym – i od razu na pływalni olimpijskiej AQUA LUBLIN.
Emocje i lekki stresik był – bo musiał być, pływalnia olimpijska robi wielkie wrażenie na wszystkich. Jednak do odważnych świat należy!!! Wyszło wspaniale. Cała szóstka pokonała dystans przy wspaniałym dopingu i oklaskach licznie zgromadzonej publiczności, ustanawiając swoje pierwsze rekordy życiowe. Czy są zadowoleni??? Pomyślmy…. Ciekawe skąd te piękne uśmiechy na buziach ??? GRATULACJE!!!