• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Dzień Świętego Walentego, to szczególny dzień, kiedy chętniej niż na co dzień obdarzamy się miłymi słowami.

Koło biblioteczne wychodząc naprzeciw prośbom wielu uczniów zorganizowało pocztę walentynkową. A była to poczta niezwykła, która dawała okazję nie tylko do tego, aby przekazać miłe słowa osobom, które lubimy, ale także uczyła jak uczynić to w sposób właściwy.

Poczta została poprzedzona artystycznymi warsztatami, podczas których chętni uczniowie przygotowywali piękne kartki. Zauważyli oni, że trzeba włożyć trochę wysiłku, aby sprawić  przyjemność lubianej osobie.

Okazało się też, że uczniowie pisać listy owszem umieją, ale co dalej zrobić z listem to niestety już nie wiedzą J Poczta była więc także okazją, aby nauczyli się, jak właściwie adresować kopertę oraz w którym miejscu wkleja się znaczek.

Listonosze poczty, których wiele osób oczekiwało z niecierpliwością odwiedzili adresatów w klasach w dniu 14 lutego.

Cieszymy się, że w dobie sms-ów, i innych multimedialnych form przekazywania wiadomości tradycyjna metoda wysyłania listów i kartek jest jeszcze ceniona przez młodych ludzi, że zauważają oni jej wartość i jednak wyższość nad nowoczesnymi formami komunikacji.