• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Drugi raz nasze Ogniste Rekiny z klasy 1b, czyli oddziału sportowego o profilu pływanie, zmierzyły się z wielką olimpijską pływalnią AQUA LUBLIN. Po raz kolejny nasze maluchy wyszły z tego starcia z uśmiechniętymi buźkami.

W sobotę 7 marca 2020 r. podczas Rundy II zawodów o Laur Lubelskiego Koziołka, Rekiny startowały na dystansie 25 m stylem dowolnym, płynąc stylem grzbietowym. Maluszki z „Jedynki” zaliczyły udany start w barwach Sparty Biłgoraj, ustanawiając swoje nowe rekordy życiowe – dziewczynki od 15 lutego poprawiły czasy o 2 sek !!!

Warto dodać, że nasi dzielni pływacy startowali w okrojonym składzie wskutek problemów zdrowotnych. Super odważna drużyna uczniów z naszej szkoły startująca w kategorii 8 lat i młodsi to:  Lena Banach, Karolina Robak, Radosław Cios, Dominik Palka i Leon Zub. WIELKIE BRAWA i GRATULACJE !!!