• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W sytuacji, w której przyszło nam żyć w ostatnim czasie, zarówno dorosłym, jak również dzieciom towarzyszą różne emocje, z którymi nie zawsze potrafimy sobie poradzić. W związku z tym chcemy pomagać w tym trudnym czasie w miarę naszych możliwości, poprzez te formy kontaktu, które obecnie są możliwe.

Pedagog szkolny p. Małgorzata Polska pełni dyżur telefoniczny dla uczniów i rodziców pod numerem telefonu: 514 664 847 w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek i piątek od 9.00 do 13.30, środa i czwartek od 11.30 do 15.30.

Psycholog szkolny p. Joanna Cudziło – Gil pełni dyżur telefoniczny we wtorek od. 9.00 do 14.00 i piątek od 9.00 do 13.00 pod numerem telefonu 695 519 480.

Można także skorzystać z konsultacji on-line pod adresem mailowym: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

lub za pomocą dziennika elektronicznego.