• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Znamy już wyniki konkursu fotograficznego zorganizowanego w naszej szkole pod hasłem „Aktywnie w czasie pandemii”. 

Zgłoszone zdjęcia wywołały uśmiechy na naszych twarzach, ucieszyły, że aktywnie spędzacie czas propagując hasło #zostań w domu, wprawiły w osłupienie i spowodowały, że nie potrafimy wybrać tych kilku „najlepszych”. Okazało się, że wszyscy są The Best !!!  Dlatego też postanowiliśmy nagrodzić wszystkich zgłoszonych. Naprawdę jesteście niesamowici! Cieszymy się, że tacy uczniowie są w naszej szkole i mamy wielką przyjemność pracować i bawić się z Wami!

Nagrodzono i wyróżniono 19 prac. Wykaz zdjęć  i autorów do obejrzenia w galerii.

Mamy nadzieję, że niebawem się zobaczymy. Pozdrawiamy, sportowa drużyna.