• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Każdego roku, wiosną młodzi pasjonaci poezji i prozy obcojęzycznej spotykali się w Biłgorajskim Centrum Kultury w Biłgoraju aby zaprezentować i wysłuchać utworów w językach angielskim, niemieckim i rosyjskim. W tym roku konkurs po raz pierwszy jest organizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju. 

Niestety w związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, organizatorzy Powiatowego Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Obcojęzycznej zdecydowali o odwołaniu tegorocznej edycji konkursu.
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w roku szkolnym 2020/2021. Wszelkie informacje dotyczące konkursu będziemy do Państwa przesyłać za pomocą poczty elektronicznej.