• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju oraz Fundacja Gaudium et Spes w Biłgoraju zapraszają serdecznie dzieci, dorosłych oraz całe rodziny do udziału w konkursie „Laurka dla św. Jana Pawła II", który został zorganizowany dla uczczenia 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Zadaniem konkursowym jest wykonanie laurki dla św. Jana Pawła II w sposób tradycyjny (ręcznie) lub elektronicznie przy pomocy programów graficznych (rekomendowany Tux Paint). Wykonane prace plastyczne należy sfotografować i przesłać do nas zdjęcie, a w przypadku programów graficznych wyeksportować obraz i przesłać do nas plik.

Praca może zostać wykonana indywidualnie lub może to być to praca rodzinna.

Z uwagi na wyjątkowe okoliczności i panującą sytuację prace przesyłane będą drogą elektroniczną.

Zgłoszenie należy przesłać wskazanymi w regulaminie kanałami do 16.05.2020 r. do godz. 23:59

Organizatorzy

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin Konkursu

2. Instrukcja programu  TUX PAINT