• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W piątek 26 czerwca 2020 r. odbędzie się zakończenie roku szkolnego 2019/2020 z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i zasad bezpieczeństwa. Publikujemy harmonogram spotkań wychowawców klas z uczniami oraz procedury bezpieczeństwa podczas rozdawania świadectw. Prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami oraz dostosowanie się do zasad obowiązujących w tym dniu w naszej szkole.

O godz. 8:00 w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Biłgoraju zostanie odprawiona Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2019/2020. 

1. Harmonogram spotkań wychowawców klas z uczniami.

2. Procedury bezpieczeństwa sanitarnego obowiązujące podczas rozdania świadectw szkolnych uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju.