• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczeń klasy 7e naszej szkoły Wiktor Banach, który przygotował pracę pisemną pod kierunkiem Pani Danuty Kutryn w konkursie geologiczno - środowiskowym „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” został zakwalifikowany do  grona laureatów finału regionalnego konkursu oraz kolejnego etapu konkursu.

18 maja 2021 r. Wiktor pisał test wiedzy geologicznej obejmujący zagadnienia związane z szeroko pojętymi naukami geologicznymi, znajdą się w nim również pytania odnoszące się do tegorocznego hasła konkursu „Tajemniczy świat jaskiń” i zajął 3. miejsce. 

Uczennica klasy 8d Nikola Mokrzycka, która przygotowała pracę pisemną pod kierunkiem Pani Danuty Kutryn w konkursie geologiczno - środowiskowym „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” została uhonorowana jedną z nagród ufundowanych przez Parki Narodowe i Krajobrazowe.

Uczennica klasy 6g Klaudia Mielnik, która przygotowała pracę plastyczną pod kierunkiem Pani Danuty Kutryn  otrzymała nagrody ufundowane przez Parki Narodowe, Parki Krajobrazowe oraz Zespoły Parków.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!