• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W środę 23 listopada, po ponad trzech latach przerwy, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowana została w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa. Ku radości organizatorów cieszyła się dużą popularnością - wzięło w niej udział prawie 300 osób. Dyskotekę wspaniale poprowadził DJ Dominik, uprzednio zamieniwszy salę gimnastyczną w pierwszorzędny klub dyskotekowy - za wszystko ogromnie dziękujemy! 

Wielkie podziękowania należą się także Wychowawcom, opiekunom Samorządu oraz Rodzicom za poświęcenie swojego czasu i sprawowanie opieki nad uczestnikami w trakcie dyskoteki oraz dbanie o ich bezpieczeństwo.

Uczniowie wspaniale się bawili i choć andrzejkowe szaleństwo trwało cztery godziny, ciężko im było zakończyć wspólne tańce. Wszyscy wychodzili zadowoleni, z nadzieją, że to nie była ostatnia dyskoteka…

Cieszymy się, że tak duża dyskoteka odbyła się bez zakłóceń i w tak miłej atmosferze.

Poniżej krótkie filmiki z dyskoteki.