• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, gdy nasze domy wypełniają się rodzinnym ciepłem i zaczynają rozbrzmiewać kolędy. To chwile, gdy bliskość kochanych osób i wspólne spędzanie czasu, nabierają szczególnego znaczenia. Takimi były niewątpliwie przedświątecznie warsztaty, które odbyły się w klasie 2a. Były one doskonałą okazją, aby zanurzyć się jeszcze pełniej w tę niepowtarzalną atmosferę świąt, ucząc się przy tym nowych umiejętności i tworząc coś własnoręcznie. Podczas warsztatów powstały piękne stroiki świąteczne, choinki, bombki, kartki i inne elementy dekoracyjne. Każdy z uczestników z ogromnym zapałem zabrał się do pracy, wykazując się przy tym pomysłowością i kreatywnością. Wspólne tworzenie ozdób świątecznych, dzielenie się pomysłami oraz wymiana doświadczeń przyczyniły się nie tylko do ubogacenia tego przedświątecznego czasu i uczynienia go jeszcze bardziej niezapomnianym. Wszystko to, co powstało podczas tych warsztatów, zostało przekazane na kiermasz charytatywny na Miasteczku Kresowym, z którego dochód miał być przeznaczony na rehabilitację Hani Bogdanowicz.

Warsztaty te wprowadziły ich uczestników nie tylko w świąteczny nastrój. Przy twórczym stole znalazło się też miejsce na ciepłe rozmowy i życzenia.