• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W niedzielę 17 grudnia, na terenie biłgorajskiego Miasteczka na Szlaku Kultur Kresowych, odbyła się kolejna już edycja Jarmarku Świątecznego. Były stoiska ze świątecznymi dekoracjami, rękodziełem artystycznym, gwiazdkowymi upominkami, lokalnymi wyrobami spożywczymi i słodkościami. Można było także posłuchać kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu przedszkolaków oraz dzieci i młodzieży z placówek edukacyjny naszego miasta. Impreza miała charytatywny charakter. Dochód z wydarzenia został przeznaczony na wsparcie w rehabilitacji i leczeniu małej mieszkanki Biłgoraja Hani Bogdanowicz – dziewczynki, która zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym, padaczką objawową i opóźnieniem rozwoju psychoruchowego.

Nasza szkoła także wzięła udział w tym wydarzeniu, przygotowując stoisko, na którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie: choinki, oryginalne ozdoby choinkowe, niebanalne kartki świąteczne, drobiazgi pod choinkę, stroiki. Wszystko zostało wykonane własnoręcznie przez uczniów i rodziców z naszej szkoły. Tym samym dołożyliśmy małą cegiełkę, by wspomóc chorą dziewczynkę w kontynuacji jej leczenia.  Dziękujemy za wsparcie akcji!