• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W święta Bożego Narodzenia Pan Bóg objawia nam, iż będąc Miłością chce każdego człowieka obdarzyć Sobą. On stał się człowiekiem, by rozumieć trudy naszego codziennego życia. Kiedy narodził się Chrystus, nad szopką aniołowie śpiewali : „A na ziemi pokój ludziom dobrej woli”.

Bóg staje się człowiekiem i przez to, uczy nas, że najważniejsza jest miłość. Tworząc wspólnotę przyjaźni i miłości możemy każdego dnia doświadczać mądrości słów błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty: „Zawsze ilekroć pozwolisz, aby Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”.

Niech ta Święta Noc upłynie w ciepłej, rodzinnej atmosferze, nieprzysłoniętej gorączkowymi przygotowaniami, byśmy umieli zatrzymać się nad Nowonarodzonym, pomyśleć nad naszym życiem.

Ten szczególny czas Bożego Narodzenia, kiedy w uwielbieniu klękać będziemy przed tajemnicą Wcielenia i adorować prawdę o wielkiej miłości Boga do człowieka, niech przyniesie radość i spełnienie szlachetnych zamierzeń. Oby betlejemska gwiazda zwiastująca Narodziny Zbawiciela rozświetliła swoim blaskiem nie tylko czas Świąt, ale także wszystkie dni Nowego 2019 Roku.

Mirosław Kita, Przewodniczący Rady Rodziców