• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

26 października 2018 r. odbył się Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus-Lingua.Plus. W konkursie wzięło udział 114 uczniów klas III-VIII naszej szkoły. Celem konkursu jest zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do lepszego opanowania języków obcych; rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów i narodów posługujących się językiem angielskim, a także wzbogacenie wiedzy o świecie, w tych krajach i regionach, w których mówi się językiem angielskim.

Miło jest nam poinformować, że Laureatem I stopnia z wyróżnieniem został Adrian Magoch uczeń klasy 7 d, który zdobył maksymalną liczbę punktów. Poniżej przedstawiamy pozostałych laureatów:

Laureat I stopnia –  Tomasz Sosiński (kl. 4 f), Aleksandra Mełges (kl. 5 b), Rafał Koziara (kl. 7 b), Piotr Brodziak (kl. 7 d)

Laureat II stopnia – Lena Rudnicka (kl. 3 a), Franciszek Sidor (kl. 3 a), Karolina Tutka (kl. 4 f), Julia Plizga (kl. 5 a), Krystian Sereda (kl. 7 d), Maja Zub (kl. 7 d)

Laureat IV stopnia – Mateusz Zygmunt (kl. 3 a), Eryk Łoński (kl. 5 c), Miłosz Syty (kl. 5 h) Jakub Trybalski (kl. 6 d)

Laureat V stopnia – Witold Surmacz (kl. 4 h). Dominik Kłodnicki (kl. 5 c), Jan Hołowiński (kl. 5 d), Karol Wołoszczak (kl. 5 f), Maksymilian Paczos (kl. 6 a), Michał Dziura (kl. 6 c), Wojciech Nizio (kl. 7 d), Martyna Kniaziowska (kl. 8 e)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych.