• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W listopadzie 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych „W niepodległej Polsce” prowadzonych przez Fundację Działań Edukacyjnych „KReAdukacja” z Lublina. Uczestnicy warsztatów poznawali historię odzyskania niepodległości przez nasz kraj, utrwalali i poszerzali wiedzę o  symbolach narodowych, a także postawę godności i poszanowania praw człowieka, wolności, solidarności i patriotyzmu kiedyś i dziś. 

Dla uczestników warsztatów został ogłoszony konkurs plastyczny na wyklejankę inspirowaną tematyką niepodległości Polski. Jury wybrało najciekawsze prace, których autorzy wykazali się kreatywnością i starannością. Wśród nagrodzonych nie zabrakło również uczniów naszej szkoły: Klaudia Mielnik kl. III a, Antonina Mosakowska kl. III b, Natalia Kwik kl. III b, Martyna Kaczor kl. III b, Julia Obszyńska kl. III b, Gabriel Czerw kl. IV g, Milena Dziwota kl. V h, Kornelia Jagucka kl. V h, Szymon Jarosławski kl. V h, Miłosz Łysiak kl. V h. Wyróżnienie otrzymały Lena Kobak kl. III b i Matylda Łukasz kl. III b. Twórcom zwycięskich prac gratulujemy!