• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W sobotę 5 stycznia 2019 r. odbyło się spotkanie opłatkowe szkół im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Uroczystość poprzedziła Msza Święta sprawowana w kaplicy pw. Św. Brata Alberta w Majdanie Wielkim pod przewodnictwem ks. biskupa Mariana Rojka.

Po Eucharystii przedstawiciele szkół oraz zaproszeni goście udali się do pobliskiej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Majdanie Wielkim, współorganizatora spotkania, gdzie przybyłych gości powitała p. Małgorzata Kawałek, dyrektor szkoły. Spotkanie w szkole wzbogaciła część artystyczna w wykonaniu uczniów z Majdanu Wielkiego pt. „Ziarenko czułości", a po niej odbył się konkurs kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów zaproszonych szkół. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III a, Adam Mełges.

Podczas spotkania opłatkowego nie zabrakło wystąpień okolicznościowych zaproszonych gości oraz życzeń złożonych przez księdza biskupa. Radosnym momentem było dzielenie się opłatkiem i wzajemne składanie życzeń.