Z okazji miesiąca bibliotek w bibliotece pojawiła się Bookflixowa tablica. Miejsce, gdzie uczniowie polecają do przeczytania swoje ulubione książki. Inni czytelnicy mogą skorzystać z ich rady i przeczytać polecane książki. Wewnątrz każdej z wydrukowanych okładek można przeczytać dlaczego ktoś tę książkę polecił, a na grzbiecie okładki kto polecał tę pozycję.

Nasza Bookflixowa tablica zapełniła się bardzo szybo;-) Nadal jest wielu chętnych, którzy pobierają karty rekomendacji i chcą, aby ich ulubione książki znalazły się na ekspozycji.

Po zakończonym miesiącu bibliotek nie usuwamy więc naszej Bookfliksowej tablicy. Będziemy tylko zmieniać co jakiś czas polecane książki.

Zapraszamy – może Ty także chcesz coś polecić innym do przeczytania, a może skorzystasz i wypożyczysz którąś z polecanych książek.