• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Serdecznie zapraszamy 7 kwietnia 2019 r. do sali kameralnej Biłgorajskiego Centrum Kultury na Wiosenny Koncert Charytatywny połączony z akcją charytatywną na rzecz Kuby Pawęzki. Gwiazdą koncertu będzie INNY KWARTET, na co dzień działający w Zamościu i Lublinie, wykonujący muzykę o szerokim wachlarzu repertuarowym - od operetki czy musicalu, przez muzykę patriotyczną, religijną, filmową rozrywkową do popu,soulu swingu czy jazzu. W skład kwartetu wchodzą utalentowani muzycy Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu, charakteryzujący się wysokim kunsztem wykonawczym, doskonałym poczuciem humoru oraz profesjonalizmem gwarantującym najwyższy poziom artystyczny. W koncercie zaprezentują się również instrumentaliści i soliści współpracujący m.in. z UMCS,  BCK, MDK, PSM, Parafią św. Jerzego oraz uczniowie naszej szkoły.

W ramach akcji odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych, zabawek oraz książek. Nie zabraknie też ciast oraz specjału biłgorajskiego, czyli  pysznego pieroga gryczanego. Atrakcją kiermaszu będą także upominki przekazane przez znane Gwiazdy polskiej estrady: Beatę Kozidrak, Piotra Selima oraz Zespół Ich Troje.

Akcja charytatywna na rzecz Kuby Pawęzki będzie prowadzona w holu BCK w godzinach 15:00-19:00, natomiast koncert rozpocznie się o godz. 17:00. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.