• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

5 kwietnia 2019 r w Państwowej Szkole Budownictwa i Geodezji w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie XV Wojewódzkiego Konkursu Animowana Chemia. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Dziekana Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Dyrektora Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Konkurs rozpoczął się w listopadzie 2018 r i polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej o tematyce chemicznej.

Z przyjemnością informujemy, że decyzją jury w składzie: dr Mirosława Jurak, mgr Bożena Wójtowicz, mgr Janusz Malec, po raz drugi wyróżnienie zdobyła praca ucznia klasy 8 g Huberta Bzdyry – Zanieczyszczenia wód na Ziemi.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!