• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

W listopadzie 2019 roku nasza szkoła przystąpiła do konkursu „Stołówka z klasą” organizowanego przez sklep Kaufland Polska. Praca reprezentująca szkołę jest pracą zbiorową wykonaną przez dzieci uczęszczające na świetlicę szkolną, a tym samym często korzystające ze stołówki szkolnej. Dzięki udziałowi w konkursie mamy szansę na przeprowadzenie remontu stołówki i zyskanie komfortowej, odnowionej jadalni. Plakat wykonany przez dzieci został doceniony przez Sklep Kaufland dzięki czemu przeszedł do kolejnego, ostatniego etapu konkursu. Do etapu II przeszło 30 prac z czego 10 prac z największą liczbą głosów wygrywa remont stołówki. Dlatego też, w imieniu dzieci stołujących się w szkole bardzo prosimy o każdy głos.

Głosować można poprzez stronę: https://marktforschung.survey.kaufland.com/nq.cfm?q=4f75c019-cd68-4213-b420-0c97bebe7fad Wystarczy wejść na stronę głosowania, odnaleźć pracę ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju, zaznaczyć i wysłać głos.