• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Jak połączyć ciekawe wyzwanie, niebanalnie spędzić czas oraz poszerzyć swoją wiedzę historyczną? Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „ Ku pamięci żołnierzy podziemia niepodległościowego po 1944 r. w Biłgoraju”. Została ona przygotowana z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych przypadającego 1 marca.

Gra ma na celu uczczenie pamięci o Żołnierzach Wyklętych i ich dokonań, przybliżenie historii i losów żołnierzy podziemia antykomunistycznego, kształtowanie postaw patriotycznych wśród uczestników gry, zainteresowanie uczestników historią II wojny światowej i okresem powojennym oraz zachęcenie do poznawania trudnych dziejów naszej Ojczyzny.

Scenariusz gry miejskiej oparty jest na miejscach związanych z działalnością i losami antykomunistycznego, niepodległościowego podziemia w naszym mieście Biłgoraju. Zapraszamy serdecznie do udziału w grze, która pozwoli przeżyć przygodę i poszerzyć wiedzę historyczną.


GRA MIEJSKA „ Ku pamięci żołnierzy podziemia niepodległościowego po 1944 r. w Biłgoraju”.