• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie szkolne. 27 października dzieci z klas pierwszych oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pięknie śpiewały i recytowały wiersze. Ślubowały być dobrymi uczniami i Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę i klasę, zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu, aktu pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Błogosławionego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego dokonali dyrektorzy szkoły Pan Marian Kurzyna i Pan Andrzej Czacharowski.  Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów szkolnych.