• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”

20 marca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, Szkolnego Koła PCK oraz Szkolnego Koła Caritas został zorganizowany kiermasz ciast i ozdób wielkanocnych. Pyszne ciasta, ciasteczka, ptysie, rurki z kremem, babeczki, kolorowe galaretki, soki i herbatki owocowe, to zasługa wspaniałych Rodziców. Pisanki i wielkanocne stroiki wykonali uczniowie naszej szkoły podczas tegorocznych szkolnych rekolekcji wielkopostnych i zajęć z techniki.

Dziękujemy tym, którzy kupili soki i herbatki owocowe, upiekli pyszne ciasta i ciasteczka, tym którzy ciasta pięknie zapakowali, a także tym, którzy kupili słodkości i zapełnili puszki pieniążkami.

Fundusze zebrane ze sprzedaży ciast zostały przeznaczone na stypendia dla uczniów naszej szkoły angażujących się w działalność na rzecz innych ludzi, środowiska szkolnego i lokalnej społeczności. Natomiast pieniądze zebrane podczas kiermaszu wielkanocnych dekoracji przekazano na leczenie chorej dziewczynki.  

Dziękujemy za dobre serce, za chęć czynienia dobra, za pomoc i życzliwość. Jeszcze raz okazało się, że razem możemy więcej!