Jeszcze do 24.10.2022 r. w bibliotece szkolnej w budynku przy ul. Kościuszki możecie wziąć udział w akcji BOOKTraf.

Jest możliwe, że akcję przedłużymy do końca października ponieważ jest duże zainteresowanie czytelników i codziennie trzeba pakować kolejne „”niespodziankowe” książki. A wypożyczający trafiają w dziesiątkę, bo wielu z nich przychodzi w kolejnych dniach chwalić się co im się trafiło, ile już przeczytali i czy są kolejne części;-) BOOKTraf przyciągnął do biblioteki nawet takich uczniów, którzy do tej pory wypożyczali tylko lektury szkolne;-) Okazuje się, że lubimy tajemnice i niespodzianki!

Dla tych, którzy nie trafili jeszcze na akcję kilka informacji na czym to polega.

Co trzeba zrobi, aby wziąć udział w akcji:

- przyjść do biblioteki szkolnej

- z przygotowanych tajemniczo opakowanych książek wybrać jedną, która zwróci naszą uwagę np. kształtem, grubością, ozdobami, hasłem przewodnim naklejonym na książce

- zabrać (wypożyczyć ) ją ze sobą do domu

- dopiero w domu można rozpakować i poznać tajemnice, które kryje w środku…

- oddać do biblioteki w terminie do 3 tygodni (możliwe przedłużanie terminów)