• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

8 kwietnia w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju odbył się XXI finał edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego „Żółty Orzech”. W zmaganiach z polską ortografią wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Finał powiatowy poprzedziły eliminacje szkolne, w których z trudnym dyktandem najlepiej poradziła sobie Anna Lis, uczennica klasy 8h.

W piątek Ania, która jest uczennicą klasy VIII h, reprezentowała naszą szkołę w finale i została wyróżniona przez komisję sprawdzającą prace uczniów. Do konkursu przygotowywała ją p. Irena Maksymiec. 

Serdecznie gratulujemy Ani oraz p. Irenie, tym bardziej, że tekst dyktanda był najeżony trudnościami ortograficznymi, a ocenie podlegała również poprawność interpunkcyjna.