• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Uczniowie klas 1-3 brali udział w pokazach sztuki samoobrony - karate. Swoje umiejętności  reprezentowali karatecy z ,,Klubu Karate Tradycyjnego w Biłgoraju", w tym również kilkoro uczniów z naszej szkoły, a nawet z klas pierwszych: z kl. 1b - Marcel i Oliwier oraz Maja z 1 c, z klas czwartych - Cyprian i Antek. Karate tradycyjne jest sztuką samoobrony, która wykorzystuje wyłącznie i w najbardziej skuteczny sposób ciało ludzkie.

Pokaz wzbudził wiele emocji, tym bardziej, że  po pokazach przez młodych sportowców - wzięli w nim  udział chętni uczniowie z naszych klas. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni brawami, a  wielu młodych widzów  zachęconych  ciekawym pokazem, sukcesami  i aktywnością swoich  rówieśników, zadeklarowało chęć uczestnictwa w  pozaszkolnych zajęciach karate.