• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

Klasy II b i III a  24 października 2019r. miały wyjątkową okazję uczestniczyć w interesującym spotkaniu. Do Biblioteki Pedagogicznej w Biłgoraju przyjechał pan Artur Jasiński – autor książki „Baśń o dębowym sercu”. Nasi  uczniowie chwilę przed spotkaniem mieli okazję posłuchać fragmentów książki czytanych przez wychowawców, z tym większym zainteresowaniem słuchali opowieści autora o tym jak powstawała książka. Pan Artur mówił  co dla niego jest ważne w życiu, o swojej rodzinie, jakie ma pasje oraz jak został pisarzem. Następnie czytał fragmenty swojej debiutanckiej książki „Baśń o dębowym sercu”. Uczestnicy spotkania mieli możliwość zadawać autorowi pytania dotyczące jego twórczości literackiej i życia zawodowego. Na koniec autor podpisywał chętnym swoje książki i rozdawał autografy.

Książka tak bardzo spodobała się młodym uczestnikom spotkania, że w bibliotece szkolnej ustawiają się po nią kolejki chętnych. Długo jeszcze nie wróci na regały biblioteki;-)