• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

O tym, że Internet może stanowić nie tylko wspaniałe narzędzie nauki i rozrywki, ale, niestety także zagrożenie, wie każdy z nas. Wielu jednak lekceważy ten fakt. W dniach 9 – 10 października o niebezpieczeństwach czyhających w sieci, przypomnieli nam aktorzy z krakowskiego Teatru Edukacji, którzy w sali gimnastycznej wystawili dla poszczególnych grup wiekowych spektakle pod wspólnym tytułem: „Jasne i ciemne strony Internetu”. W czasie 40 – minutowych przedstawień artyści w ciekawy sposób zaprezentowali takie zagrożenia, jak chociażby kontakt z niebezpiecznymi osobami, hejtowanie czy ukryte reklamy. Uczniowie, którzy aktywnie uczestniczyli w inscenizacjach i często je współtworzyli, z pewnością zapamiętają tę lekcję na długo.